Degustace

Ve sklepě je vždycky dobře

Ve sklepě nepálí slunce, ani tam nemrzne, neprší, nefouká. Pod klenbou z pálených cihel je prostě dobře a ve společnosti až patnácti přátel, kteří se k nám pohodlně vejdou se krásně koštuje. Zveme Vás tak k řízené degustaci našich vín a pokud je Vás víc, dejte nám vědět, zajistíme větší prostory.

Po dohodě také rádi vyrazíme udělat ochutnávku za Vámi.

Podle Vaší nálady:

společně během cca hodiny a půl projdeme 5 vzorků vín (300 Kč)

nebo při delší a důkladnější degustaci 10 i více vzorků vín (400 Kč)

a dáme Vám k zakousnutí degustační sousto v podobě slováckých delikates - škvarkové pomazánky, domácího uzeného, sýrů a pečiva (100 Kč) 

Romantika na vinohradě

Když na to přijde, můžete si uvolněně lehnout přímo mezi hlavičky révy do trávy, pozorovat listy lehce se pohybující v příjemném vánku, nechat se hřát sluncem a zasněně se dívat do krajiny plné kopců s vinohrady. K dotvoření nebeské pohody Vám každou chvíli dáme ochutnat krásná vína a rozmazlíme Vás i vinohradnickým pohoštěním (650 Kč).

 

Vyberte si svůj program a pokud chcete zařídit něco individuálně, dejte nám vědět.

Když jste u nás dva večery

Krom fascinace tichými víny jsme ještě podlehli Proseccu. To však nevyrábíme sami, ale zastupujeme tři rodinná vinařství z italského Valdobbiadene.  Když jste u nás dva večery, můžete jeden z nich věnovat i řízené degustaci prosecca nejvyššího stupně zatřídění DOCG. 

Ubytování

Ubytování lze zajistit v několika penzionech, které jsou od nás pěšky jen tři minuty, po některých degustacích čtyři (od 300 Kč). Pokud chcete nějaké doporučit, napište nám.