top of page

Co pít na jaře? Bublinky a růžové!Nejlepší vína na jaro

Jaro visí ve vzduchu čím dál intenzivněji, všechno kolem kvete, voní, odhazujeme zbytečně teplé vrstvy oblečení a toužíme po tom trávit co nejvíce času venku a nasávat všechnu tuhle krásu. Dlouhá odpoledne a podvečery na sluníčku si říkají o něco dobrého do skleničky a my toužíme po tom, aby v té skleničce byla čistá esence jara ☺ A my vám rádi, takovou esenci jara doporučíme. A ne ledajakou ;)


Rosálie, Frankovka rosé, 2017Tohle víno není esencí jara, ale rovnou léta. Voní po malinách, nektarinkách a moruších. A když se dostatečně nasytíte vůní a ochutnáte první doušek, zjistíte jak chutná moravské léto ☺ Kombinace ostružin, lesního ovoce, švestkových pecek a také lehce kořeněná zemitost. V ročníku 2017 je naše milovaná Rosálie polosladká a že ji to svědčí, dokazuje stříbrná medaile z jubilejního desátého ročníku soutěže v maďarském Szekszárdu!


Zweigeltrebe rosé, 2017

Toto osvěžující růžové víno bude skvělým partnerem pro grilování a jarní a letní večery a večírky ;) Višně, maliny a červený pepř ve vůni vás naprosto uchvátí. Až ochutnáte, poperou se o vaše chuťové buňky švestky, angrešt, limetka a jemné taniny připomínající zrníčka nedozrálých ostružin. Tuhle parádu budeme letošní jaro a léto koštovat hodně často ;)


Tanore Valdobbiadene D.O.C.G. Spumante Extra Dry


A nebyly bychom to my, abychom vám nedoporučili také nějaké bublinky ☺ Toto vynikající Prosecco z vinařství Tanore je přímo určeno pro bezstarostné chvíle ☺ Šumivé lahodné víno slámově barvy s úžasnou perzistencí jemných bublinek. Krásná vůně jablek, citrusů a divokých květin a omamně plná chuť, která přetrvává na patře. Naprosto perfektně vyvážené spojení lahodné chuti a vůně. Ochutnejte ho třeba jako aperitiv k obědu servírovanému na jarním sluníčku, pravděpodobně už u něj zůstanete po zbytek dne ;)

Navíc za skvělou cenu!


Přejeme krásné jaro ve společnosti našich vín! ;)

コメント


etiketa-background-180(1)_edited.jpg

Kam dál?

Co třeba do našeho e-shopu s vínem a proseccem?

tanore_15-a.jpg

Exkluzivní prosecca našich přátel z Valdobbiadene.

jindrovovinarstvi_lahvovani-duben2021_06

Na vinohradě se věnujeme každému hroznu, ve sklepě každé lahvi.

jindrovovinarstvi_lahvovani-duben2021_01

Vyberte si v našem obchodě vína Jindrova vinařství a prosecca z Valdobbiadene.

bottom of page